مجتمع فنی تهران | مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره کلاس آموزش کارگاه برنامه نویسی کامپیوتر حسابداری بورس گرافیک انیمیشن معماری نرم افزار مهندسی طراحی لباس جواهرات کافی شاپ گریم
مجتمع فنی تهران، نمایندگی ونک، دوره،کلاس، آموزش، برنامه نویسی، کامپیوتر،حسابداری، بورس، گرافیک، انیمیشن، معماری، نرم افزار، مهندسی ،طراحی لباس، طراحی جواهرات، کافی شاپ، انگلیسی
12778
rtl,page-template-default,page,page-id-12778,page-child,parent-pageid-12780,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

نمایندگی ونک

مجتمع فنی تهران مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتب، نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ICT در حوزه فناوری، هنر و کسب و کار تعریف می کند.

این سازمان به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات آموزشی- فرهنگی و انفورماتیک در بخش خصوصی، قلمروی فعالیت خود را تمام مناطق ایران، حضور مؤثر درخاورمیانه، به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم می کند. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیتهای متناسب با هزاره سوم در جهت کارآفرینی و اشتغال مؤثر، وجه تمایز این سازمان است.

نمایندگی ونک نیز با هدف ارتقاء سطح آموزش در منطقه ونک و با تیم آموزشی مجرب در راستای اهداف مجتمع فنی تهران می کوشد. این مجموعه که در دو سال اخیر(93 و 94) موفق به کسب عنوان برترین نمایندگی تهران شد همواره تلاش بر ارائه خدمات آموزشی با کیفیتی متمایز و در سطحی فراتر از سایر موسسات مشابه داشته است. امید است به یاری خداوند متعال بتوانیم به این مهم دست یابیم.

 

دپارتمانهای فعال مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

دپارتمان وب و برنامه نویسی نمایندگی ونک، یکی از دپارتمانهای فعال این نمایندگی است که به لطف بهره گیری از اساتید با سابقه و نیز تجهیزات و امکانات آموزشی مناسب توانسته است موجب رضایتمندی دانشجویان و استقبال خوب از دوره های طراحی سایت و برنامه نویسی شود. دوره های این دپارتمان شامل آموزش برنامه نویسی مقدماتی،   آموزش طراحی سایت، آموزش پایگاه داده اوراکل، آموزش سی شارپ ،آموزش پایگاه داده ، آموزش برنامه نویسی جاوا ،آموزش برنامه نویسی پایتون، C و ++C،  آموزش برنامه نویسی موبایل اندروید و IOS، آموزش بازی سازی با Unity3DD است.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 113

دوره های سینمای دیجیتال در نمایندگی ونک شامل رشته های تدوین و جلوه های ویژه، گریم و خودآرایی،آموزش عکاسی دیجیتال،آموزش روتوش عکس،فن بیان و مهارتهای گویندگی است.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 110

دوره های فنی مهندسی شامل آموزش آموزش نرم افزارهای اصلی و کاربردی مهندسان و طراحان صنعتی است و شامل آموزش نرم افزارهای  فنی و مهندسی در رشته های مهندسی معماری، مکانیک، ریاضی و آمار،عمران، صنایع، طراحی صنعتی، GIS ، طراحی پایپینگ، شبیه سازی فرآیند، مدلسازی سه بعدی است.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 115

شبکه و امنیت از جمله دوره های آموزشی است که بازارکار مناسبی داشته و دانشجویان با استعداد می توانند با گذراندن دوره های شبکه و امنیت به سرعت جذب بازار کار شوند. دوره های آموزشی در جریان این نمایندگی در حوزه شبکه و امنیت شامل دوره های مایکروسافت، آموزش سیسکو، آموزش سخت افزار کامپیوتر شخصی، آموزش لینوکس، آموزش میکروتیک، آموزش امنیت شبکه و اطلاعات، دوره آموزش مدیریت فناوری اطلاعات و دوره های آموزش مجازی سازی است.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 120

دوره ( ICDL (International Computer Driving License یکی از معتبرترین دوره های آموزشی شناخته شده کامپیوتر ، در سطح بین المللی است که توسط دولتها، مجامع کامپیوتری و شرکت های خصوصی مورد تایید قرار گرفته است

این دوره برای افرادی تدوین گردیده است که با کامپیوتر هیچ آشنایی ندارند و یا اطلاعات مختصری از کار با کامپیوتر دارند و میخواهند با طی نمودن این دوره معتبر بین المللی و کسب مدرک آن،دانش و سواد کامپیوتری مورد نیاز جوامع کنونی را کسب نموده و یا دانش خود را ارتقاء بخشند.

آنچه در این دوره ها آموزش داده می شود می تواند برطرف کننده نیازهای تخصصی و یا عمومی فرد در هر رشته اعم از فنی و مهندسی، مدیریت، حسابداری و مالی و … باشد.

دوره ICDL در مجتمع فنی تهران در دو دوره مجزا ارایه می شود:

ICDL I :
(IT) آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات
(Windows ) آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها
(Word) شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز
(Internet) اطلاعات و ارتباطات

ICDL II :
(Excel) شیوه کار با صفحه گسترده
(Access) شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها
(Powerpoint) شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 102

دوره های در جریان دپارتمان فرهنگ و هنر شامل: طراحی لباس، طراحی جواهرات، ساخت زیورآلات، نقاشی و خوشنویسی است.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 109

دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی نمایندگی ونک مجتمع فنی تهران با همکاری موسسه ITD Canada اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش معماری داخلی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته نموده است. این دوره ها با هدف ورود متقاضیان به بازار کار قدرتمند دکوراسیون داخلی طراحی گردیده است و استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در هریک از این دوره ها باعث شده دانشجویان این دوره ها با مشکلات موجود در بازار کار و شرایط خاص این بازار به خوبی آشنا شده و بتوانند دانش معماری داخلی خود را به شکل مطلوبی به اجرا بگذارند و بتوانند تا بدست آوردن تجربه کافی در این زمینه، از پس پروژه هایی که اجرا میکنند به خوبی برآیند.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 110

گرافیک و انیمیشن در نمایندگی ونک شامل آموزش نرم افزارهای گرافیک از جمله فتوشاپ، کورل، ایلاستریتور، ایندیزاین و همچنین آموزش انیمیشن و پویانمایی با رویکردی جامع چه در حوزه اصول پویانمایی و چه در حوزه آموزش نرم افزارهای ساخت انیمیشن و تدوین از جمله آموزش نرم افزارهای تخصصی افترافکت، ادیوس، زیبراش، مایا است.

هنرجویان پس از گذراندن این دوره ها می توانند بازارکار وسیعی را در مقابل خود ببینند. از جمله کار در آتلیه ها ، پروژه های سینمایی، شرکت های تبلیغاتی و…

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 110

 

 

دوره های بین الملل و دانش سلامت شامل آموزش مدیریت کافی شاپ BOXHILL استرالیا، مراقبت پوست و زیبایی، ماساژ، روانشناسی، کمکهای اولیه و … است. این دوره ها که به تازگی در این نمایندگی تدوین شده است با استقبال خوب دانشجویان روبرو بوده است.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 116

دوره های حسابداری

دوره های حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک شامل پکیج ویژه بازارکار و تک دوره هایی است که با تدوین این دوره ها تلاش شده است تا نیازهای متفاوت دانشجویان پاسخ داده شود. به گونه ای که حتی افراد بدون داشتن پیش زمینه از حسابداری بتوانند در این دوره ها شرکت کرده و پس از گذراندن این دوره ها به سرعت جذب بازارکار شوند.

دوره های بورس:

بورس یکی از بازارهای جذاب برای سرمایه گذاری محسوب می شود که می توان به کمک تخصص و دانش بازدهی های بالایی را در آن انتظار داشت.از طرف دیگر بسیاری از افراد برای ورود به بازار پرتلاطمی مانند بورس نمی دانند از کجا باید شروع کنند و چه مسیری در پیش روی دارند. ما به شما می آموزیم چگونه در کمترین زمان ممکن به بورس وارد شوید. چگونه کارگزار خود را انتخاب کنید . از کجا اطلاعات مورد نیاز خود را تامین کنید ، تحلیل های مورد نیاز در حوزه های مختلف اقتصاد ، صنایع و شرکتها را انجام دهید ، بر اصول حرفه ای و رفتاری در بورس مسلط شده و به یک تحلیلگر و معامله گر حرفه ای در بورس تبدیل شوید.
در این دوره ها فراگیران به صورت عملی به خرید و فروش سهام پرداخته و همراه با روند پیشرفت کلاس بر تمام روش ها و تکنیک های عملی و نکات کلیدی فعالیت در بازار بورس نیز آشنا می گردند.

ارتباط با کارشناس: 88889796 داخلی 107

آدرس :خیابان ولیعصر، پائین تر از میدان ونک، خ 16 گاندی، پلاک 16

تلفن :88889796

آدرس سایت:www.mftvanak.com

آدرس رایانامه :info@mftvanak.com