مجتمع فنی تهران | دوره های مهندسی صنایع
آموزشگاه مجتمع فنی تهران ذوره و کلاس آموزش نرم افزارهای مهندسی صنایع |آموزش پریماورا primavera| آموزش msp microsoft project|استاندارد مدیریت پروژه PMBOK | آموزش نرم افزار کامفار COMFAR ،نرم افزار ارزیابی اقتصادی طرحی های توجیهی|استاندارد مدیریت کیفیت iso
آموزشگاه, مجتمع فنی تهران ,نرم افزارهای مهندسی صنایع, مهندسي صنايع چيست؟, آموزش نرم افزار کامفار COMFAR ,آموزش پریماورا primavera , آموزش msp ,microsoft project,کلاس,دوره,آموزش,استاندارد مدیریت پروژه PMBOK ,نرم افزار, ارزیابی اقتصادی, طرحی های توجیهی, استاندارد مدیریت کیفیت iso
15194
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15194,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

دوره های مهندسی صنایع

دوره های مهندسی صنایع

مهندسی صنایع (به انگلیسی Industrial Engineering) می‌کوشد با تلفیق دانش مهندسی، ریاضیات، اقتصاد و مدیریت، کارایی سیستم‌های تولیدی، فرایندها و سازمان‌ها را بهبود دهد. مهندسی صنایع بطور کلی اثربخشی، کارایی، تطبیق پذیری، پاسخ گویی، کیفیت و بهبود مستمر کالاها، خدمات و سودآوری را مورد هدف قرار می‌دهد. هر مهندس صنایع برای کمک به سازمان در جهت دستیابی به این اهداف نیازمند ابزارهایی است که در استانداردسازی فرآیندها، ارزیابی و امکانسجی مالی و اقتصادی، برنامه ریزی و هدف گذاری پروژه ها یاریگر وی باشد.

دوره های مهندسی صنایع مجتمع فنی تهران شامل موارد زیر می باشد:

1) کنترل پروژه: استاندارد مدیریت پروژه و آموزش نرم افزارهای تخصصی مدیریت پروژه

2)آموزش استاندارد مدیریت کیفیت

3)آموزش نرم افزار کامفار(نرم افزار ارزیابی اقتصادی طرحی های توجیهی)

 

pmbokاستاندارد مدیریت پروژه PMBOK:

در این دوره ضمن آشنایی با استاندارد مدیریت پروژه، با مفاهیم مدیریت ، برنامه ریزی و کنترل پروژه نیز آشنا می شوید.

از جمله مخاطبین این دوره، مديران و کارشناسان ارشد برنامه ريزي و کنترل پروژه سازمان ها و افرادي که خود را براي آزمون PMP آماده مي کنند، می باشند.

msp primavera

آموزش نرم افزارهای کنترل پروژه Primavera P6 و MSP

مخاطبان این دوره ها که در 60 ساعت برگزار می شوند، دانشجویان رشته مهندسی صنایع و مديران و کارشناسان ارشد برنامه ريزي و کنترل پروژه سازمان ها علي الخصوص مديران پروژه هاي مهندسي-خريد- ساخت EPC  می باشند.

در این دوره ها ضمن تسلط بر تكنيك هاي عملي برنامه ريزي و كنترل پروژه با استفاده از نرم افزار، با درنظرگرفتن ريسک پروژه ها به حل مثالهاي کاربردی و پياده سازي پروژه عملي از ابتدا تا انتها در نرم افزار می پردازیم.

پس از پایان این دوره، می توانید وارد بازارکار برنامه ریزی ، کنترل پروژه و کنترل تولید شوید و به عنوان مشاور در حوزه مدیریت پروژه و استقرار سیستم مدیریت پروژه در سازمانها به فعالیت بپردازید.

 iso9001

ممیزی داخلی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001 ویرایش 2015

از جمله مخاطبین این دوره، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مدیریت و مدیریت صنعتی، مهندسی صنایع، مدیرعاملان شرکت های با پرسنل کمتر از 15 نفر، مدیران تضمین کیفیت یا کنترل کیفیت ، ممیزان داخلی سازمان ها و مشاوران مدیریت هستند.

شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره، توانایی تجزیه و تحلیل بندهای استاندارد سیستم مدیریت کیفیت، توانایی پیدا کردن رابطه بین بند های استاندارد و فرایند ها و واحد های سازمانی، توانایی تعیین نوع و گستره ممیزی واحد های مختلف سازمان و انجام موثر برنامه ممیزی، ارتقای توانایی های شخصی و نزدیک شدن به ویژگی های یک ممیز، فراگیری شیوه گزارش دهی موثر به مدیریت ارشد و درک فرآیند بهبود مستمر از طریق فهم حلقه PDCA در ممیزی، افزایش مهارت های ادراکی ،عملیاتی و انسانی (ارتباطی) را کسب خواهند کرد.

پس از پایان این دوره، امکان فعالیت در شرکت های مشاوره مدیریت و یا شرکت های گواهی دهنده ISO و نیز امکان تاسیس شرکت مشاوره شخصی وجود دارد. کسانی که این دوره را طی می کنند به دلیل کسب مهارت های ادراکی، عملیاتی و ارتباطی پس از گذراندن دوره، شانس بیشتری برای ارتقای شغلی در رده های مدیریتی خواهند داشت.COMFAR

آموزش نرم افزار کامفار؛ نرم افزار امکانسنجی و ارزیابی طرح های توجیهی و اقتصادی

نرم افزار (Computer Model For Feasibility Analysis And Reporting)COMFAR  به منظور امکانسنجی و ارزیابی طرح تجاری و پیش بینی درآمد و برآورد هزینه پروژه های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی، زیربنایی و … طراحی شده است و محاسبه گزارشات مالی و اقتصادی را آسان می سازد. این نرم افزار بر اساس مطالعات امکان سنجی، توجیه پذیری و یا قابل اجراء بودن طرح را بررسی می کند و نتایج این نرم افزار بیانگر جذابیت اقتصادی طرح بر اساس بودجه اقتصادی سازمان مجری می باشد.

هدف از این دوره تربیت افراد متخصصی است که علاوه بر درك اصول اقتصادي تحلیل هزینه و تسلط بر مفاهیم اقتصاد مهندسی نظیر خالص ارزش فعلی (NPV)، شاخص سودآوري طرح (PI)، نرخ بازگشت سرمایه (ROR) و … قادر به استفاده از نرم افزار کامفار در راستاي انجام مطالعات امکان سنجی طرح هاي سرمایه گذاري باشند.

از جمله مخاطبین این دوره، مدیران و کارشناسان بخش هاي قرارداد و مالی شرکت ها، بانک ها، دانشجویان و افراد علاقمند به مباحث اقتصادی هستند.

در این دوره، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با استاندارد UNIDO در تهیه طرح های توجیهی، امکان سنجی طرح های سرمایه گذاری و آشنایی با تحلیل مالی و اقتصادی پروژه ها، کار با نرم افزار کامفار و تحلیل خروجی ها و آنالیز حساسیت طرح را خواهند آموخت.

نمایندگی های مجتمع فنی تهران

نزدیکترین نمایندگی به خود را انتخاب کنید.

فرم پیش ثبت نام

پیش ثبت نام صنایع
نام
نام خانوادگی
در صورت نیاز به ارائه توضیحات در مورد دوره انتخابی خود می توانید پیام خود را در این قسمت بنویسید
Sending
کانال تلگرام مجتمع فنی تهران