مجتمع فنی تهران | سمینار بورس با سخنرانی دکتر علی دهدشتی نژاد
بورس راز ثروت آفرینی
13649
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-13649,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

سمینار بورس با سخنرانی دکتر علی دهدشتی نژاد

سمینار بورس با سخنرانی دکتر علی دهدشتی نژاد

09:19 08 ژانویه در اخبار میرداماد
0 دیدگاه

آشنایی با عوامل علمی و تخصصی موفقیت در بورس

همه ما از درآمد بیشتر و سرمایه گذاری استقابل می کنیم و همیشه تمایل داریم تا راهی مطمئن برای افزای سرمایه یا پس انداز خود پیدا کنیم. برخی افراد بورس را به عنوان پیشنهادی برای سرمایه گذاری آسان و برخی دیگر به عنوان مثالی از نحوه شکست خود  می شناسند. اما اگر می خواهید در این حوزه فعالیت نمایید می بایست تعریف های تجربی و احساسی و گاهاً ضد و نقیض اطرافیان را نادیده گرفته و با مطالعه منابع مختلف و شرکت در دوره های متنوع سرمایه گذاری خود را آماده ورود به این دنیای پرهیجان و پرتلاطم نمایید.

 

سمینار آشنایی با راز ثروت آفرینی در بورس در تاریخ  ۹۵/۰۸/۲۰

سمینار آشنایی با راز ثروت آفرینی در بورس در تاریخ ۹۵/۰۸/۲۰

نکته قابل ذکر این است که ورود به دنیای سرمایه و بورس شما را یک شبه پولدار نمی کند! و شرکت در این سمینار ها تنها به کسانی توصیه می گردد که برای دنبال نمودن اهداف خود آماده یادگیری و تلاش هستند.

مخاطبان این سمینار ، افراد علاقه مند به ارتقاء سطح درآمد و کسب ثروت بیشتر اعم از تجار، کارمندان، مدیران سطح عالی و میانی و … بودند.

سخنران این سمینار دکتر علی دهدشتی نژاد بودند که با توجه به سابقه درخشان ایشان در بازارهای مالی و سرمایه گذاری، نکات گرانبهایی را در اختیار شرکت کنندگان قراردادند