مجتمع فنی تهران | چرا مجتمع فنی تهران؟
12504
rtl,page-template-default,page,page-id-12504,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

چرا مجتمع فنی تهران؟

شرکت مجتمع فنی تهران در سال 1358 تاسیس و در تاريخ 1361/10/23 با شماره ثبت 46489 ثبت گرديد و آقايان سعيد سعادت صانعی و سعيد خرازی زاده، (به ترتيب) به عنوان مدير عامل و رياست هيأت مديره هستند. مجتمع فنی تهران در اولين سالهای فعاليت خود، با شناسايی نيازهای کشور و جامعه در حوزه برق و الکترونيک، وزن عمده فعاليتهای خود را روی ارائه آموزشهای کيفی و متفاوت در اين حوزه متمرکز کرد.

با گذشت زمان و پررنگ شدن نقش کامپيوترهای شخصی در محيطهای کار و زندگی، مجتمع با شناخت نياز جامعه و جوانان به آموزش در اين حوزه، فعاليت خود را در زمينه آموزش کامپيوتر و فناوری اطلاعات و نيز انتشار کتابهای آموزشی در اين زمينه آغاز کرد و طي دو دهه اخير، با برگزاری بیش از 1000 دوره به يکی از پرمخاطب ترين مراکز آموزش و نشر کشور تبديل شد.

 بيلان آموزش سالانه يکصد هزار نفر- درس، انتشار بيش از 1700 عنوان کتاب تحت عنوان «مجتمع فنی تهران» و «مؤسسه فرهنگی هنری ديباگران تهران»، وجود يک هيأت علمی جوان با هزاران مدرس در حوزه های مختلف کامپيوتر و IT که بسياری از آنها صاحب قلم های توانمندی هستند، همه و همه نتيجه 35 سال پايش موشکافانه نيازهای آموزشی و پژوهشی جامعه و شناسايی اهميت توسعه آموزش مهارتهای پيشرفته توسط مجتمع فنی تهران بوده است.

اين در حالي است که عميق ترين احساس کاميابی و سپاس پروردگار متعال در مديران، اساتيد و کارکنان مجتمع فنی تهران، زمانی حاصل ميشود که بخش عمده ای از فارغ التحصيلان دوره های گذشته مجتمع را به عنوان کارکنان ماهر/ عالم، در محيطهای کاری می بينند. چرا که لذت و انگيزه اين پاداش معنوی، با هيچ درجه ای از بهره مندی اقتصادی و هيچ يک از انواع لوح تقدير، حاصل نميگردد.