مجتمع فنی تهران | مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک
مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک دوره کلاس آموزش کارگاه برنامه نویسی کامپیوتر حسابداری بورس گرافیک انیمیشن معماری نرم افزار مهندسی برق الکترونیک انگلیسی گریم
مجتمع فنی تهران، نمایندگی نارمک، دوره،کلاس، آموزش، برنامه نویسی، کامپیوتر،حسابداری، بورس، گرافیک، انیمیشن، معماری، نرم افزار، مهندسی ، برق الکترونیک، انگلیسی، گریم
12774
rtl,page-template-default,page,page-id-12774,page-child,parent-pageid-12780,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

نمایندگی نارمک

با توجه به نیاز روزافزون افراد و سازمانها و شرکتها به آموزش طبق استانداردها و متدهای جدید، مجتمع فنی تهران به عنوان برترین برند آموزشی کشور ضمن بهره گیری از تجربه 32 ساله در این حوزه و دارا بودن مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط و داشتن امکانات و فضای آموزشی مناسب به جهت برگزاری دوره های مختلف: IT، نرم افزارهای مهندسی، زبانهای خارجه – (نمایندگی دانشگاه Cambridge)، مدیریت، حسابداری، گرافیک و انیمیشن، دوره های بین الملل و غیره برای اشخاص ، موسسات و ادارات دولتی و خصوصی در سطح کشور همیشه مطرح بوده است .
مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک که از سال 1389 شروع به کار کرده است در سال 1390 موفق به کسب نمایندگی برتر شده است . این نمایندگی از لحاظ موقعیت جغرافیایی ، کل نواحی شرق تهران را می تواند پوشش دهد .
خدمات آموزشی این مجموعه عبارتند از :
1- مشاوره و برنامه ریزی آموزشی
2- برگزاری دوره های مختلف آموزشی
3- نیازسنجی آموزشی افراد و همچنین مدیران و کارکنان در سازمانها
4- مشاوره و تعیین سطح علمی توسط متخصصین با مدارک CELTA و Cert ESOL جهت دوره های مختلف زبان انگلیسی
5- ایجاد تغییر در دانستن و مهارت افراد و تطبیق آن با نیازهای روز آموزشی
6- برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی در حوزه های مختلف
7- معرفی اساتید و مدرسین مجرب و توانمند به سازمانها و موسسات مطابق با ضوابط مربوطه

دپارتمانهای فعال مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

دپارتمان وب و برنامه نویسی نمایندگی نارمک یکی از دپارتمانهای فعال این نمایندگی است که به لطف بهره گیری از اساتید با سابقه و نیز تجهیزات و امکانات آموزشی مناسب توانسته است موجب رضایتمندی دانشجویان و استقبال خوب از دوره های طراحی سایت و برنامه نویسی شود. دوره های این دپارتمان شامل آموزش برنامه نویسی مقدماتی،   آموزش طراحی سایت، آموزش پایگاه داده اوراکل، آموزش سی شارپ ،آموزش پایگاه داده ، آموزش برنامه نویسی جاوا ،آموزش برنامه نویسی پایتون، C و ++C،  آموزش برنامه نویسی موبایل اندروید و IOS، آموزش بازی سازی با Unity3DD است

دوره های فنی مهندسی شامل آموزش نرم افزارهای اصلی و کاربردی مهندسان و طراحان صنعتی است و شامل آموزش نرم افزارهای  فنی و مهندسی در رشته های مهندسی معماری، مکانیک، ریاضی و آمار،عمران، صنایع، طراحی صنعتی، GIS ، طراحی پایپینگ، شبیه سازی فرآیند، مدلسازی سه بعدی است.

شبکه و امنیت از جمله دوره های آموزشی است که بازارکار مناسبی داشته و دانشجویان با استعداد می توانند با گذراندن دوره های شبکه و امنیت به سرعت جذب بازار کار شوند. دوره های آموزشی در جریان این نمایندگی در حوزه شبکه و امنیت شامل دوره های مایکروسافت، آموزش سیسکو، آموزش سخت افزار کامپیوتر شخصی، آموزش لینوکس، آموزش میکروتیک، آموزش امنیت شبکه و اطلاعات، دوره آموزش مدیریت فناوری اطلاعات و دوره های آموزش مجازی سازی است.

دوره های بین الملل و دانش سلامت که شامل آموزش مدیریت کافی شاپ BOXHILL استرالیا، مراقبت پوست و زیبایی، ماساژ، کمکهای اولیه و … است.

دوره ( ICDL (International Computer Driving License یکی از معتبرترین دوره های آموزشی شناخته شده کامپیوتر ، در سطح بین المللی است که توسط دولتها، مجامع کامپیوتری و شرکت های خصوصی مورد تایید قرار گرفته است

این دوره برای افرادی تدوین گردیده است که با کامپیوتر هیچ آشنایی ندارند و یا اطلاعات مختصری از کار با کامپیوتر دارند و میخواهند با طی نمودن این دوره معتبر بین المللی و کسب مدرک آن،دانش و سواد کامپیوتری مورد نیاز جوامع کنونی را کسب نموده و یا دانش خود را ارتقاء بخشند.

آنچه در این دوره ها آموزش داده می شود می تواند برطرف کننده نیازهای تخصصی و یا عمومی فرد در هر رشته اعم از فنی و مهندسی، مدیریت، حسابداری و مالی و … باشد.

دوره ICDL در مجتمع فنی تهران در دو دوره مجزا ارایه می شود:

ICDL I :
(IT) آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات
(Windows ) آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها
(Word) شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز
(Internet) اطلاعات و ارتباطات

ICDL II :
(Excel) شیوه کار با صفحه گسترده
(Access) شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها
(Powerpoint) شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب

دوره های در جریان دپارتمان فرهنگ و هنر نمایندگی نارمک شامل: طراحی لباس، طراحی جواهرات، ساخت زیورآلات، نقاشی و خوشنویسی است.

دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی نمایندگی نارمک مجتمع فنی تهران با همکاری موسسه ITD Canada اقدام به برگزاری دورههای تخصصی آموزش معماری داخلی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته کرده است. این دوره ها با هدف ورود متقاضیان به بازار کار قدرتمند دکوراسیون داخلی طراحی گردیده است و استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در هریک از این دوره ها باعث شده دانشجویان این دوره ها با مشکلات موجود در بازار کار و شرایط خاص این بازار به خوبی آشنا شده و بتوانند دانش معماری داخلی خود را به شکل مطلوبی به اجرا بگذارند و بتوانند تا بدست آوردن تجربه کافی در این زمینه، از پس پروژههایی که اجرا میکنند به خوبی برآیند.

دوره های سینمای دیجیتال در نمایندگی نارمک شامل رشته های تدوین و جلوه های ویژه، گریم و خودآرایی،آموزش عکاسی دیجیتال،آموزش روتوش عکس،فن بیان و مهارتهای گویندگی است.

گرافیک و انیمیشن در نمایندگی نارمک شامل آموزش نرم افزارهای گرافیک از جمله فتوشاپ، کورل، ایلاستریتور، ایندیزاین و همچنین آموزش انیمیشن و پویانمایی با رویکردی جامع چه در حوزه اصول پویانمایی و چه در حوزه آموزش نرم افزارهای ساخت انیمیشن و تدوین از جمله آموزش نرم افزارهای تخصصی افترافکت، ادیوس، زیبراش، مایا است.

هنرجویان پس از گذراندن این دوره ها می توانند بازارکار وسیعی را در مقابل خود ببینند. از جمله کار در آتلیه ها ، پروژه های سینمایی، شرکت های تبلیغاتی و…

دوره های حسابداری

دوره های حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک شامل پکیج ویژه بازارکار و تک دوره هایی است که با تدوین این دوره ها تلاش شده است تا نیازهای متفاوت دانشجویان پاسخ داده شود. به گونه ای که حتی افراد بدون داشتن پیش زمینه از حسابداری بتوانند در این دوره ها شرکت کرده و پس از گذراندن این دوره ها به سرعت جذب بازارکار شوند.

دوره های بورس:

بورس یکی از بازارهای جذاب برای سرمایه گذاری محسوب می شود که می توان به کمک تخصص و دانش بازدهی های بالایی را در آن انتظار داشت.از طرف دیگر بسیاری از افراد برای ورود به بازار پرتلاطمی مانند بورس نمی دانند از کجا باید شروع کنند و چه مسیری در پیش روی دارند. ما به شما می آموزیم چگونه در کمترین زمان ممکن به بورس وارد شوید. چگونه کارگزار خود را انتخاب کنید . از کجا اطلاعات مورد نیاز خود را تامین کنید ، تحلیل های مورد نیاز در حوزه های مختلف اقتصاد ، صنایع و شرکتها را انجام دهید ، بر اصول حرفه ای و رفتاری در بورس مسلط شده و به یک تحلیلگر و معامله گر حرفه ای در بورس تبدیل شوید.
در این دوره ها فراگیران به صورت عملی به خرید و فروش سهام پرداخته و همراه با روند پیشرفت کلاس بر تمام روش ها و تکنیک های عملی و نکات کلیدی فعالیت در بازار بورس نیز آشنا می گردند.

آدرس : رسالت، خیابان فرجام، بین چهارراه خاور و میدان 100، نبش خیابان منظری داشکنی، پلاک 96

تلفن :77203060

آدرس سایت:www.mftnarmak.com

آدرس رایانامه :info@mftnarmak.com