مجتمع فنی تهران | مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد
مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد دوره کلاس آموزش کارگاه برنامه نویسی کامپیوتر حسابداری بورس گرافیک انیمیشن معماری نرم افزار مهندسی برق الکترونیک انگلیسی
مجتمع فنی تهران، نمایندگی میرداماد، دوره،کلاس، آموزش، برنامه نویسی، کامپیوتر،حسابداری، بورس، گرافیک، انیمیشن، معماری، نرم افزار، مهندسی ، برق الکترونیک، انگلیسی
12772
rtl,page-template-default,page,page-id-12772,page-child,parent-pageid-12780,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

نمایندگی میرداماد

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد در آبان ماه سال ۱۳۸9 در فضایی با مساحت 1200متر مربع در ۴ طبقه، در یکی از مناطق پر تردد شهر تهران افتتاح شد.

این مجتمع دارای 24 کلاس آموزشی می باشد که همگی مجهز به ویدیو پروژکتور و امکانات رفاهی مناسب می باشند. در این میان 8 سایت کامپیوتری مجهز و لابراتور سیسکو نیز وجود دارد. همچنین وجود کافی شاپ و اینترنت بی سیم رایگان در کل مجموعه برای رفاه هرچه بیشتر دانشپذیران از دیگر مزایای این مجتمع است.

این مجموعه، موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001 و ایزو 10015 در خصوص کیفیت ارایه خدمات به مشتریان و دارای ایزوی تخصصی آموزش (IWA2) به همراه کادر مجرب در حوزه آموزش می باشد.

تمرکز مدیریت مجموعه بر افزایش کیفیت آموزش همراه با افزایش کیفیت ارایه خدمات و پاسخگویی به دانشپذیران محترم می باشد. که در این میان موفق به دریافت چندین لوح تقدیر و تندیس از مراکز مختلف شده است. از جمله در سال 94 موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر در جشنواره ستاره های برتر فناوری و دریافت جایزه اصالت کیفیت و مشتری مداری شده است.

نمایندگی میرداماد در سه سال پیاپی (90-91-92) به عنوان نمایندگی برتر مجتمع فنی تهران برگزیده شده است

 

معرفی مدیریت نمایندگی

صاحب امتیاز و مدیر این نمایندگی آقای علی دهدشتی نژاد می باشد که دارای مدرک DBA از انگلستان و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (MBA) از کانادا می باشد. ایشان در کارنامه کاری خود مدیریت چندین شرکت موفق را ثبت کرده است. همچنین ایشان در طول 20 سال سابقه حرفه ای خود مدارک، لوح تقدیر و تندیس های متعددی را با عناوین مختلف دریافت نموده است.

از جمله مدارک حرفه ای ایشان در خصوص مدیریت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دارای مدرک Professional Business Management از انگلستان
 • دارای مدرک Innovator Manager از کانادا
 • دارای مدرک Excellent Management Course از کانادا
 • دارای مدرک Mental Analysis & Risk Management از کانادا

آقای علی دهدشتی نژاد در سال 1394 به عنوان “یکصد مدیر شایسته ملی” در ایران انتخاب و موفق به دریافت تندیس و مدال افتخار شد.

همچنین برخی دیگر از دستاوردهای حرفه ای ایشان در ذیل آمده است:

 • دریافت تندیس و لوح تقدیر در جشنواره ستاره های برتر فناوری بعنوان “شخصیت محبوب”
 • دریافت تندیس “دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار” از انگلستان
 • دریافت تندیس طلایی و لوح تقدیر در اولین “دوره پیشرفته مالی، اداری و حسابداری”
 • دریافت تندیس ستاره طلایی بعنوان “مدیر برجسته” از ستاره های برتر
 • دریافت لوح تقدیر بعنوان “مدیر شایسته با رهبری مجموعه موفق” از اجلاس سراسری مدیر اثر بخش
 • اخذ عنوان “استاد نمونه” در تدریس مدیریت سرمایه گذاری و بورس از مجتمع فنی تهران (مرکز) در سال 92
 • عضویت در باشگاه نوابغ مدیریت ایران
 • عضو در انجمن کارگزاران کانادا

دپارتمانهای فعال مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

همانگونه که می دانیم صنعت IT  در دنیای امروز جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده و به شکل چشم گیری ارتباطی تنگاتنگ با تمامی علوم دیگر برقرارنموده است. به نحوی که در تمامی سازمانها و موءسسات به عنوان یک واحد مستقل و سازمان یافته بنام “واحد IT” ایفای نقش می کند.

از این رو، بعلت نیاز مبرم جامعه به این صنعت بخصوص آموزش علم IT ، مجتمع فنی تهران  می کوشد تا در جهت آموزش صحیح این علم و تربیت نیروهای متخصص، خدماتی شایسته و با کیفیتی مطلوب به هنرجویان این رشته ارائه دهد.

تغییرات نوین تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات ، تحولات و پیچیدگی هایی را برای سازمانهای یادگیرنده و بنگاههای اقتصادی هزاره سوم در پی داشته است که تغییر در مشاغل بطور خاص و منابع انسانی از مهمترین پیامدهای آن شناخته می شود.
از طرفی دیگر ما شاهد ظهور سازمانهای یادگیرنده و چابک در بخش خدمات و تولید هستیم . که سازمانها را به سمت یادگیری و آموزش و بکارگیری کارکنان خلاق وماهر جهت تحقق اهداف سازمانی سوق داده است .
در این راستا ، مجتمع فنی تهران یکی از سازمانهای خصوصی برتر در زمینه آموزش با تاکید بر تطبیق پذیری محیطی و پاسخگویی سریع به نیازهای امروز مشتریان سازمانی ، به طراحی ساختاری منعطف همت گماشته است و با هدف توسعه فرصت های یادگیری بصورت فردی و سازمانی در سال ۱۳۷۹ اقدام به تاسیس دپارتمان آموزشهای سازمانی نمود. این دپارتمان مفتخر است که همگام با توسعه تکنولوژیهای نوین اطلاعاتی و ارتباطی و حرکت به سمت سازمان های یادگیرنده در کشور، توانسته است گام مهمی در جهت توسعه دانش ، مهارت و قابلیتهای مدیران و کارکنان سازمانها ، نهادها و ارگانهای مختلف میهن عزیزمان بردارد ، و بعنوان شریک آموزشی شرکتهای بزرگ دولتی و خصوصی مطرح گردد ، این دپارتمان علاوه بر آموزش به نیاز سنجی و برنامه ریزی آموزشی سازمانهای شریک خود می پردازد .

دپارتمان گوهرشناسی مجتمع فنی تهران ” نمایندگی میرداماد ” با هدف آموزش اصولی و علمی رشته های مرتبط با علوم طلا و جواهر طبق آخرین دستاوردهای جهانی و با بهره گیری از برترین اساتید کشور افتتاح گردید. چشم انداز این مجموعه اشاعه اصول علمی در صنف محترم طلا و جواهر و علاقمندان میباشد.

دپارتمان هنر ومعماری نمایندگی هوشمند میرداماد مجتمع فنی تهران در مدت فعالیت خود، موفق به برگزاری ۵۰ دوره بلند مدت معماری و دکوراسیون داخلی گردیده که از این حیث یکی از موفق ترین دپارتمان ها در این بخش به شمار می آید. نمایندگی هوشمند میرداماد مجتمع فنی تهران در فضای آموزشی منحصر به فرد از نظر طراحی دکوراسیون داخلی ورنگ بندی فضاهای آموزشی و با حضوراساتید مجرب خود در این دپارتمان افتخار دارد به عنوان برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران ، در استان تهران بزرگ در سه سال پیاپی (۱۳۹۰-۱۳۹۱-۱۳۹۲) پذیرای حضور کلیه علاقمندان و هنردوستان محترم باشد. در پایان امید است همچون گذشته این مرکز آموزشی رسالت خود را در راستای اشتغال زایی و مهارت آفرینی به دانش پذیران محترم اجرا نماید .

دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران با سالها تجربه در امر آموزش و با استفاده از اساتید با تجربه و توانمند و همچنین با ارائه آخرین تئوریها و استانداردهای حسابداری و مالی، توانسته است گامهای بلندی را درمسیر پیشرفت و افزایش مهارتهای تخصصی دانشپذیران،فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برداشته و با اجرای دوره های کاربردی، نیاز سازمانها و دستگاههای اجرایی دولتی و غیر دولتی را فراهم سازد. به گونه ای که هر یک از فارغ التحصیلان، توانایی علمی و عملی را برای انجام وظایف محوله داشته باشند.

دپارتمان حسابداری و علوم مالی خدمات آموزشی خود را از سال ۱۳۸۹ و به دستور مدیران ارشد و مدیر محترم عامل سازمان در قالب دوره های عمومی، تخصصی، دوره های ویژه و همچنین برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در ساختمان مجتمع فنی تهران ارائه می کند. برنامه ریزی دوره ها به شکلی است که پاسخگوی نیازهای تمامی گروهها از افراد مبتدی تا کارشناسان شاغل در بخش حسابداری باشد.

دوره های جدید دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

۱- دوره های مکالمه

۲- دوره مکاتبات بازرگانی / نامه نگاری اداری ( برای زبان آموزان متوسط به بالا )

۳- دوره مهارتهای آیلتس ( برای زبان آموزان متوسط به بالا )

۴- دوره پکیج کامل آیلتس (برای زبان آموزان مبتدی)

دپارتمان آموزش “عالی هنر” مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد اولین دپارتمان در حوزه آموزش عالی هنر در مجموع مراکز آموزشی  مجتمع فنی تهران می باشد.

این دپارتمان با این هدف شروع به گام برداشتن نمود که در حوزه هنر های جدید گروهی بنام  هنر معاصر ورسانه های نوین در بخش عملی ونظری را در زیر مجموعه خود داشته باشد . هدف این گروه با تاکید بر نقاط عملی و ایجاد کارگاه های عملی در حوزه رسانه های نوین است.

این دپارتمان با جذب اساتید بنام در حوزه هنر معاصر که هر یک جزو هنرمندان ، منتقدان ،پژوهشگران و مدیران ارشد در  این عرصه هستند آغاز به فعالیت نموده است .

عرضه دیجیتال نگاهی نو را در جهان سینما، تلویزیون و دنیای عکاسی برای خود گشوده است.امروز دنیای دیجیتال در حال رسیدن به جایگاهی است که بتوانیم خود برنامه های تلویزیونی را انتخاب کرده و تماشا کنیم، در این دنیای دیجیتال ابزارهای فیلم سازی وعکاسی بسیار ساده تر و ارزان تر در اختیار همگان قرار گرفته که با کمترین حجم و کوتاه ترین زمان می توانیم تصاویر خود را در همه جای جهان پخش کنیم . با همه این احوال دنیای دیجیتال همانطور که همه مسائل را ساده تر کرده است در عین حال ورود به این عرصه را نیازمند قوانین خاص خود کرده است.  دپارتمان سینما و عکاسی دیجیتال سعی بر آن دارد با آموزش دوره های تخصصی  همراه با تجهیزات پیشرفته  راه را برای ورود به این عرصه برای علاقه مندان مهیا سازد . هدف ما از برگزاری این دوره ها به دست آوردن دیدی قوی و کسب مهارت و به تصویر کشیدن اندیشه‌های نو در فیلم سازی و عکاسی، به صورت کاربردی است.

دپارتمان بورس و سرمایه گذاری مجتمع فنی تهران با تکیه بر دانش و تجربه تخصصی اساتید حرفه ای خود در زمینه آموزش های علوم بورسی موفق به برگزاری دوره های تخصصی و جدید در این حوزه شده است که هدف، آموزش علمی و عملی نحوه تجزیه و تحلیل و سرمایه گذاری در بازارهای مالی است، به نحوی که با تلفیق علم و دانش و هنر سرمایه گذاری راه را برای موفقیت و کسب سود در این وادی برای دانشپذیران محترم مهیا سازد.

بنابراین هدف اصلی از برگزاری این دوره ها انتقال صحیح علم و تجربه عملی در معاملات می باشد.

برگزار کننده دوره های یک ساله MBA

دوره های دیجیتال مارکتینگ

فروش حرفه ای

فنون مذاکرات تجاری

این دوره ها به صورت کاملا کاربردی و مهارتی برگزار می شود .

در نهایت مدارک معتبر ارائه می شود .

دپارتمان فنی و مهندسی مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد در راستای پیشرفت و افزایش سطح آگاهی و مهارت تخصصی دانشپذیران به پشتوانه برخورداری از مدرسین مجرب و با سابقه از سال ۱۳۸۹ راه انداری شده و هم اکنون در هفت گروه تخصصی با برگزاری دوره ها و کلاسهای آموزشی فنی و مهندسی در حال فعالیت است.

مزیت هر فناوری جدید ، توسعه توان آدمی است.ظهور هر فناوری جدید می تواند روش زندگی و کار افراد را متحول کند و از آنجایی که بشر همواره مقهور تکنولوژی و فناوری ساخت دست خویش بوده است.این بار نیز بایستی در برابر آن سر تعظیم فرود آورد و با آموزش صحیح خود را با شرایط سازگار نماید.

دپارتمان فرهنگ و هنر مرکز مجتمع فنی تهران نمایندگی هوشمند میرداماد در راستای ایجاد بستری مناسب جهت تبادل دانش و تجربه با مراکز آموزشی و علمی کاربردی سایر کشور های جهان و همچنین در راستای به روز رسانی سر فصل های آموزشی مطابق با استاندارد های بین الملل در سال ۱۳۹۰ فعالیت های خود را در این بخش آغاز نموده است.

اطلاعات تماس نمایندگی میرداماد

آدرس: بلوار میرداماد، نرسیده به میدان محسنی (مادر)، بین آزیتا و رازان شمالی، پلاک 83

شماره تماس:  22222816-021

شماره فاکس: 22222815-021

آدرس وب سایت   www.mftmirdamad.com

آدرس ایمیل info@mftmirdamad.com

آدرس کانال تلگرام Telegram.me/mirdamadmft

آدرس اینستاگرام: Instagram.com/mft.mirdamad