مجتمع فنی تهران | دوره های آموزش حسابداری و بورس مجتمع فنی تهران
آموزشگاه مجتمع فنی تهران دوره و کلاس آموزش حسابداری | بورس| سپیدار | نرم افزار همکاران سیستم |هلو | رافع
آموزش حسابداری، آموزش بورس، آموزشگاه، مجتمع فنی تهران، دوره، کلاس، ویژه بازارکار،سپیدار، نرم افزار همکاران سیستم،هلو، رافع
13686
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13686,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

دوره های آموزش حسابداری و بورس

موفقیت در بازارکار و سرمایه گذاری

دوره های بورس و سرمایه گذاری

مجتمع فنی تهران با تکیه بر دانش و تجربه تخصصی اساتید حرفه ای خود در زمینه آموزش های علوم بورسی موفق به برگزاری دوره های تخصصی و جدید در این حوزه شده است که هدف، آموزش علمی و عملی نحوه تجزیه و تحلیل و سرمایه گذاری در بازارهای مالی است، به نحوی که با تلفیق علم و دانش و هنر سرمایه گذاری راه را برای موفقیت و کسب سود در این وادی برای دانشپذیران محترم مهیا سازد.

در این راستا، علاقمندان می توانند با گذراندن4 دوره متفاوت از سطح کاملا مبتدی تا سطح حرفه ای پیش بروند. به این معنا که پس از گذراندن4 دوره دانش لازم و کافی برای رسیدن به موفقیت در سرمایه گذاری در بورس را فرا خواهند گرفت.

دوره های حسابداری و علوم مالی

دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران با سالها تجربه در امر آموزش و با استفاده از اساتید با تجربه و توانمند و همچنین با ارائه آخرین تئوریها و استانداردهای حسابداری و مالی، توانسته است گامهای بلندی را درمسیر پیشرفت و افزایش مهارتهای تخصصی دانشپذیران، فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برداشته و با اجرای دوره های کاربردی، نیاز سازمانها و دستگاههای اجرایی دولتی و غیردولتی را فراهم سازد. به گونه ای که هر یک از فارغ التحصیلان، توانایی علمی و عملی را برای انجام وظایف محوله داشته باشند.

بورس، کسب درآمد بالا با علم و تجربه

کسب درآمد بالا از طریق یادگیری دانش بورس و سهیم شدن در سود ناشی از فعالیت کارخانه ها و شرکتها

بورس، سرمایه گذاری مطمئن با نقدشوندگی سریع

بورس بازاری شفاف بوده و زیرنظر سازمان بورس اداره می شود. کسانی که در بورس سرمایه گذاری میکنند اگر به پولشان نیاز پیدا کنند بسیار سریعتر ازدیگر سرمایه گذاریها میتوانند سهام خود را به پول نقد تبدیل کنند

حسابداری از پر درآمدترین مشاغل

در حال حاضر رشته حسابداری جزو پردرآمدترین مشاغل ایران محسوب می شود که البته سوابق کاری و سطح سازمانی فرد تاثیر زیادی در میزان دریافتی وی دارد.

حسابداری؛ رشته ای با فرصت های شغلی بسیار

حسابداری، از پرمتقاضی ترین رشته های بازار کار است چراکه از يک موسسه کوچک گرفته تا بزرگترين کارخانه هاي کشور حداقل براي تهيه اظهارنامه مالياتي به حسابدار نيازمند هستند.

فرم پیش ثبت نام

پیش ثبت نام حسابداری و بورس
نام
نام خانوادگی
در صورت نیاز به ارائه توضیحات در مورد دوره انتخابی خود می توانید پیام خود را در این قسمت بنویسید
Sending

نمایندگی های مجتمع فنی تهران

نزدیکترین نمایندگی به خود را انتخاب کنید.

کانال تلگرام مجتمع فنی تهران